Rychlé vyhledávání akcí

Královédvorské hudební léto

Královédvorské hudební léto

ČTVRTEK 27. ČERVNA » 8:30, 14:30
DVŮRFEST
Vystoupení dětí a žákù královédvorských mateřských a základních škol, základní umělecké školy a gymnázia.

STŘEDA 17. ČERVENCE » 19:00
ROCKOVÝ MINIFESTIVAL
CZECH IT | LUBOŠ POSPÍŠIL & 5P BENJAMING‘S CLAN

STŘEDA 24. ČERVENCE » 19:00
COUNTRY - BLUEGRASS
FÁMY | BLUEGROUND ROBERT KŘESŤAN A TRAPEŘI

STŘEDA 7. SRPNA » 19:00
PÍSNIČKÁŘI
JIŘÍ DĚDEČEK | PAYA MAY A DAVID JAKUBEC JAN BURIAN | FILIP PÝCHA A TAJNÉ SLUNCE

Plakát ke stažení.

LUBOŠ POSPÍŠIL & 5P

Matador české hudební scény s hlasem, který si nespletete prožívá jedno z nejšťastnějších období své více než čtyřicetileté kariéry. Po turné k zásadnímu albu Soukromá elegie (které před dvěma lety získalo zlatou desku!) a po retrospektivním turné Route 66 k supraphonskému 13CD kompletu předloni vstoupil do Beatové síně slávy… 

Benjaming..

Benjaming’s Clan je kapela hrající celtic pop rock pocházející z Podkrkonoší a to přesněji z Petříkovic u Trutnova. Benjaming’s Clan vznikl v roce 2013 jako pokračování rodinné kapely Benjaming Band, která byla založena v roce 2002 a kde spolu hráli otec a tři synové. Začátkem roku 2013 Benjaming Band ukončil svou činnost a kapela přibrala další hudebníky. Tímto se otevřela nová éra kapely a ta s sebou přinesla jak změnu osazenstva, tak změnu nástrojového obsazení a zjemnění hudebního stylu z celtic punku na muziku s více folkovými prvky a větší melodičností. Jelikož si ale kapela prošla desetiletou punkovou cestou její písně zůstávají i nadále energické a nabité spoustou pozitivní energie, která neurazí drsného motorkáře ani hudebního fajnšmekra. Kapela v repertoáru stále zanechala pecky jako: Bohové na hrad nebo Švihák, které udělají radost zarputilým punkovým fanouškům. Část osazenstva Benjaming's Clan jsou multiinstrumentalisté a proto má kapela celkem pestré nástrojové obsazení. Mezi hlavní nástroje které kapela využívá patří: skotské dudy, banjo, trumpeta, mandolína, akordeon, irské fujary, housle, klávesy a samozřejmě bicí nástroje, kytara a basová kytara.

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 30.6.2019 15:09:22

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.