Rychlé vyhledávání akcí

Festival kresleného humoru ve Františkových Lázních

Ententýky


3. ročník Mezinárodního festivalu kresleného humoru se uskuteční ve dnech 9. - 14. července 2018. Čeká vás oupen air výstava soutěžních vtipů na Národní třídě ve Františkových Lázních na téma cestování.
Týdenní výstava je zakončena v patek 13. a v sobotu 14.7.2017 bohatým kulturním programem:

13.7.2018
15:30  - Zahájení festivalu a promenádní koncert DixiElaNd messenger Praha
18: 00  - Vlasta Horvát s kapelou,
21:00 - Děda Mládek ILEGAL BAND

14.7.2017
10:00 – Pochod a vystoupení Marching Band Sokolov a Majorettes Kynšperk
14:00 - Bratři v tricku představení  „Běžkařská odysea“  -  čerpá z letitých zkušeností Bratrů v tricku na poli pouličního divadla. Tradičně silnou doménou souboru je sebeironie, žonglování, předmětová manipulace, střídmá akrobacie a laskavý humor. Diváci budou psychicky i fyzicky vtaženi do děje ať se děje co se děje.  Žádná stopa? Nevadí, tohle představení není žádná klasika! Jak praví oblíbené německé rčení: „LANGLÄUFER LEBEN LÄNGER“ — „běžkaři žijí déle“! Smích a humor prý taky roky přidávají. Tak račte s tímto představením objevit elixír nesmrtelnosti!
15:30 – BLUETET – promenádní koncert
17:30 - Děti ráje – program složený z písní Michala Davida z nejúspěšnějšího českého muzikálu. Show nabitá především megahity jako jsou „Decibely lásky“, „Pár přátel“, „Poupata“, „Céčka“, „Nonstop“ a mnohé další.
18: 45 – Vyhlášení výsledků soutěže v jednotlivých kategorií, vylosování diváka, focení, děkování, zhodnocení festivalu
21:00 – Monkey  Business
 

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 3.7.2018 8:39:07

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.