Rychlé vyhledávání akcí

Stálý vítr

Stálý vítr

Malé holčičce se obrátí život naruby, když s překvapením objeví svět, který je úplně jiný, než ten její. Je plný mnoha druhů slov, zvuků, písemností a kreseb. Děvčátko zná jen svět ticha, takže zcela podlehne mohutné vlně děsivých a zároveň vzrušujících zvuků. Pokouší se zjistit, co ji odděluje od tohoto vesmíru, který, jak se zdá, všichni kolem ní ignorují.

Nic v jejím světě však nepřemůže ten vítr. Mocný, nevyzpytatelný, a všudy přítomný ji pronásleduje a vždy vtáhne zpět domů. Zjistí, že vítr s sebou odnáší myšlenky, hlasy, svobodu a tak se pustí do boje s jeho mocnými poryvy.

Příběh o této malé dívence, pohádka pro mladé i staré, je inspirován zeměmi umlčenými cenzurou. Společnost Des Fourmis dans la Lanterne založili v roce 2012 dva mladí francouzští loutkáři, původně artistka a žonglérka Yoanelle Stratman a scénograf a light designer Pierre-Yves Guinais.

Délka trvání akce:50 min

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 11.5.2018 12:13:11

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.