Rychlé vyhledávání akcí

Sněhurka na ledě

snehurkanalede_muzikal_ilustrfoto

Pohádkový muzikál na ledě s živou hudbou. Příběh, který už více než 100 let okouzluje děti na celém světě, se premiérově představí v komediálním hudebně-tanečním zpracování. Vůbec poprvé Česká republika zažije unikátní spojení ledové show a živé hudby.

Námětem projektu je původní slovenské muzikálové zpracování tvůrců skladatele Vaša Patejdla a choreografa a režiséra Libora Vaculíka. Originálně převyprávěný příběh řečí tance, zpěvu a humoru oslovuje současné diváky všech generací.
Sestavený tvůrčí tým představuje jeden z pilířů úspěchu. Režie se ujal známy slovenský choreograf Jaro Moravčík. Ke spolupráci přizval Vaša Patejdla, spoluzakladatele skupiny Elán a autora hudby původní slovenské hudební komedie Sněhurka a sedm závodníků, která je námětem našeho projektu. V hlavní mužské roli se představí Tomáš Verner, mistr Evropy v krasobruslení z roku 2008. Roli Sněhurky si zatančí Ivana Buzková, vícenásobná mistryně republiky v krasobruslení. V dalších rolích zahrají a zatančí nejtalentovanější krasobruslaři ocenění medailemi na různých mezinárodních soutěžích. Roli vypravěčky příběhu se ujme Tereza Kostková.

Vstupenky lze zakoupit v síti Ticketportal.

Věková kategorie:věková kategorie neuvedena
Délka trvání akce:2 hodiny
Akce se koná:
19.2.19; začátky v 17:00 Tipsport arena Praha - Praha 7, Praha
Cena: 590,- Kč - 990,- Kč

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 10.1.2018 14:12:23

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.