Rychlé vyhledávání akcí

Sněhová královna

Sněhová královna

Zimní pohádka o vřelých citech. Dánský pohádkář H. Ch. Andersen napsal kdysi o tom, jak se jednou zlí duchové tak dlouho prali o své kouzelné zrcadlo, až jim upadlo a rozbilo se na tisíce kousků. Střípky posbírala Sněhová královna a když rozhazovala, při jízdě na saních, sníh utrousila vždy jeden střípek. Jestliže padl někomu do srdce, ihned se půlka jeho srdíčka změnila v kus ledu. Takovému člověku se najednou zdálo všechno ošklivé a přestal mít rád lidi. Se Sněhovou královnou odešel do její říše a už mu nebylo pomoci... Opravdu ne? A přece je na světě moc, která dovede všechno překonat. Je to lidská láska. O tomhle všem vypráví jedné zimní noci Pohádkář a jeho žena příběh. Příběh dvou malých kamarádů Kaye a Gerdy.

 

Ilustrační foto: Divadlo Kejklíř

Věková kategorie:5 let a více

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


neregistrovany uzivatel - 11.8.2007 12:13

mame ju celkem radi

 
neregistrovany uzivatel - 15.7.2007 19:23

Je krásá ale studená.

 

Poslední aktualizace: 1.2.2018 18:33:04

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.