Rychlé vyhledávání akcí

Nejlokomotivovatější lokomotiva

nejlokomotivovatejsilokomotiva_prodivadlo_ilustrfoto
Pohádka, v které se dozvíte, proč byl nejvyšší pan železničář stále nespokojený, proč pokladník počítal a nemohl se dopočítat a uvidíte mašinky ze sna nejvyššího pana železničáře. Seznámíte se s novou loutkou strojvedoucího
pana Baráka a dozvíte se, proč se říká železničářům "modrá armáda".
Tak se těšte, nebudou chybět ani nečekané efekty. 
 
 
Pohádku Nejlokomotivovatější lokomotiva napsal a jedinečnou scénu k ní postavil Zdeněk Pospíšil v době své emigrace. Scéna je stále původní včetně loutek i mašinek firmy Lehmann LGB/Märklin. Představení se hraje v prostorách amfiteátrového typu, kde diváci sedí dokola kolem celé scény, čímž je prožitek z představení maximálně umocněn. Pohádka je interaktivní, herec komunikuje s dětmi a vtahuje je průběžně do děje.
 
Pohádku viděli diváci ve Švýcarsku, ve Francii, v Itálii i v Kanadě. Získala řadu ocenění na festivalech v Montrealu, Paříži, Miláně, v Říme, Lasanne a dalších městech. 
 
 
Začátky představení:
 
všední dny 16:30
sobota, neděle a svátky 10:00 a 15:00 hodin
 
Věková kategorie:3 - 11 let
Délka trvání akce:50 minut

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 18.1.2019 23:35:21

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.