Rychlé vyhledávání akcí

Laterna Magika: Vidím nevidím

vidim_nevidim_nd_ilustrfoto

Hravá inscenace pro celou rodinu otevírá dveře do světa dětské fantazie. 

Inscenace je určena dětem i jejich rodičům. Zve do světa představ a fantazie holčičky Agátky a jejích každodenních malých dobrodružství. Prvky divadla, tance a pantomimy se mísí s projekcemi využívajícími ruční animaci i film. Kromě dětské role holčičky Agátky účinkují v představení známí herci Linda Rybová a Tomáš Měchaček a soubor Laterny magiky.

Vidím nevidím připravila filmová režisérka a animátorka Maria Procházková (mj. autorka celovečerních snímků Kdopak by se vlka bál a Žralok v hlavě). Ve svém scénáři se volně inspirovala dětskou knihou Ivy Procházkové Pět minut před večeří.


Před vybranými reprízami se mohou malí diváci hravě naladit na představení v tvůrčí dílně „Co vidím, když nevidím“, která se koná hodinu před začátkem. Tvůrčí dílna je ke vstupence zdarma, je však nutné se předem přihlásit přes e-mail tvurcidilny@narodni-divadlo.cz

Vstupné: od 150 do 390 Kč
 

Věková kategorie:děti od 5 let a jejich rodiče
Délka trvání akce:55 minut, hraje se bez přestávky.

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 16.3.2018 12:57:19

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.