Rychlé vyhledávání akcí

Zapište do pokožky miminka jen to krásné

Indulona 2017_vsechny_ilustrfoto

Choulostivá dětská pokožka miminek potřebuje pravidelnou péči v podobě krému, který jí ochrání před vnějšími vlivy, regeneruje, obnoví bariérovou funkci kůže a dodá přirozenou vláčnost. Nově je možné sáhnout po dobře známém a lety prověřeném krému Indulona Original, který právě získal certifikaci pro péči o nejjemnější dětskou pokožku. Mezinárodní instituce EUROFINS BEL/NOVAMANN dokonce zařadila krém Indulona Original mezi 2 % nejkvalitnějších krémů na trhu, které kdy byly v laboratoři testovány.

Krém Indulona Original se v dermatologii doporučuje už desítky let. Není tajemstvím, že jím ošetřují pokožku novorozenců ihned po narození v řadě nemocnic v České republice a na Slovensku. „Modrou Indulonu jsme si zvykli používat na oddělení pro promaštění kůže u dětských pacientů. Je třeba vyzdvihnout její vyvážené složení z kvalitních surovin, bez zbytečných ingrediencí a zejména konzervačních látek,“ říká MUDr. Zuzana Velická, CSc., zástupkyně přednosty Dětské dermatologické kliniky DFNsP v Bratislavě. 

V červnu 2017 značka Indulona uskutečnila průzkum a oslovila celkem 100 českých a slovenských dermatologů. Výsledkem bylo zjištění, že Indulonu Original svým pacientům doporučuje 95 % dotázaných. Většina z oslovených lékařů ji doporučuje dokonce až dvěma třetinám svých pacientů. Indulona Original je také velmi oblíbeným krémem využívaným v tetovacích salónech. Nejen tato zjištění motivovala zástupce značky ke snaze získat certifikát bezpečné kosmetiky pro děti.

Výroba značky Indulona podléhá pravidelné a důkladné kontrole, hodnocení a testování. „Všechny druhy krémů z našeho farmaceutického závodu jsou dermatologicky testované. Pravidelně hodnotíme chemické, fyzikální a mikrobiologické vlastnosti. K získání atestace kosmetiky jako vhodné pro děti bylo však třeba vykonat posouzení v externí, akreditované zkušební laboratoři,“ vysvětluje MUDr. Richard Král, Director of Cosmetics Sales & Marketing Saneca Trade, s. r. o.

Testování řady Indulona Original realizovala renomovaná mezinárodní společnost EUROFINS BEL/ NOVAMANN*. Certifikace spočívá v testování velkého množství parametrů. Kromě složení a rozboru fyzikálních, chemických vlastností a stability zahrnuje například i toxikologický profil látek, mikrobiologickou kvalitu, stopové množství látek, test dráždivosti očí, ale i studii na skupině dobrovolníků. Výsledkem je osmistránková Zpráva o bezpečnosti kosmetického přípravku k oběma testovaným produktům. Krém a tělové mléko Indulona Original po všech stránkách vyhověly požadavkům na kosmetiku vhodnou pro děti. 

Indulona patří mezi kultovní značky a její příběh se píše téměř 70 let. Indulona Original má po celou dobu stále stejnou recepturu. Nejdůležitější složkou je vazelína a vzhledem k její převaze nad složkou vody krém nepotřebuje žádné konzervační látky. Je lídrem kategorie krémů na ruce v ČR. Ročně se vyrobí bezmála 6 milionů krémů a během jedné minuty se v závodě za přísných podmínek farmaceutické kvality vyrobí 110 kusů krémů. Minulý rok se spolu s uvedením řady tělových mlék na trh stala Indulona plnohodnotnou kosmetickou značkou. V budoucnu by značka svým zákazníkům chtěla přinést i další nové produkty, které budou odpovídat jejich specifickým potřebám. 

 

Doporučená cena:

Krém na ruce (85 ml): 44,90 Kč 

Tělové mléko (250 ml): 99,90 Kč 

Tělový krém (250 ml):  129,9 Kč

Tělový krém cestovní balení (75 ml): 44,90 Kč

indulona original_telovy krem_75_small_ilustrfoto


Datum vložení: 29.11.2017 9:02:52

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.