Rychlé vyhledávání akcí

LEGO® DUPLO®: Probuďte v sobě divočinu

LEGO DUPLO_Probudte v sobe divocinu_ilustrfoto

Děti milují zvířata. Ať už si o nich nechávají vyprávět v oblíbených pohádkách, napodobují je nebo se je učí všechny pojmenovat. Rády při tom objevují, jak zvířata žijí a jak se o ně správně starat. 

LEGO® DUPLO® stavebnice uvedou batolata do světa pestrobarevných zvířecích hraček, které navíc rozvíjejí jejich dovednosti zábavným a pro ně velmi lákavým způsobem. 

"Při vývoji stavebnic je nejdůležitější soustředit se na to, co dítě potřebuje. S hračkami zažije spoustu zábavy, zároveň podporují jeho rozvoj, protože děti se učí hrou," říká Elisabeth Kahl-Backes, Senior Lego Duplo Designer.

Stejně jako tygří mláďata stráví batolata většinu dne hrou. Díky ní totiž objevují svět. Stavebnice Lego Duplo jim pomáhají přirozenou a zábavnou formou se o zvířecí říši dozvědět víc. Během hry si děti osvojují znalosti a dovednosti potřebné pro 21. století. Neustále si zlepšují paměť i další kognitivní funkce, lépe vnímají barvy a tvary a díky fantazii dokážou rozvíjet příběhy a prožívat při hře nejrůznější pocity. To jim pomůže být aktivní, spolupracovat a učit se po celý život. Stavění zároveň podporuje rodiče a děti, aby trávili společnou hrou více času a zažili tak nezapomenutelné okamžiky. Se stavebnicemi Lego Duplo Divoká zvířata je možností bezpočet.

 

Vybrat si můžete z těchto stavebnic se zvířecí tematikou:

 

LEGO® DUPLO® Zvířata světa

legoduplo_zvirata sveta_ilustrfoto

LEGO® DUPLO® Tropický ostrov

legoduplo_tropicky_ostrov

LEGO® DUPLO® Dobrodružství v ponorce

lego_duplo_dobrodruzstvi_v_ponorce_ilustrfoto

LEGO® DUPLO® Zvířecí mláďátka

legoduplo_zvireci_mladatka_ilustrfoto

LEGO® DUPLO® Moje první houpací zvířátka

legoduplo_moje prvni houpaci zviratka_ilustrfoto


Datum vložení: 2.10.2019 13:52:47

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.