Rychlé vyhledávání akcí

I učení může být zábava

10847_LEGO_duplo_vlacekscisly2_ilustrfoto

Díky hraní se můžeme cítit šťastnější a spokojenější jako jednotlivci, jako rodiny a v širším slova smyslu i jako společnost. Během celého života si rádi hrajeme, hru oceňujeme a chceme od ní něco víc nejenom v dětství. Hraní buduje sebevědomí, zvyšuje sebedůvěru, zlepšuje vztahy a trénuje náš mozek i tělo.

 

 

Naše děti budou pokračovat ve stejné cestě. Jako dospělí se musíme zavázat k tomu, abychom hraní chránili a upřednostňovali jej. Je zábavné a dojemné sledovat děti, jak si každý den hrají a rostou se stavebnicemi LEGO® DUPLO® z batolete do předškoláka a staršího dítěte. Již od útlého věku si hraním neustále procvičují dovednosti důležité pro život. Ať už zaslechnou houkačku policejního auta, nebo pomáhají hasičovi vylézt po žebříku, hraní s LEGO DUPLO vaše děti inspiruje a podporuje jejich představivost, zvědavost a odvahu krůček po krůčku, kostku po kostce. "Hraní dělí z učení zábavu, proto není žádným překvapením, že osnovy předškolních tříd i základních škol po celém světě jsou postavené na hře," říká Dr. Elena Hoicka, seniorní lektorka psychologie ve vzdělávání.

Už od 20. měsíce se děti pomalu učí vymýšlet a představovat si a tím si budují sebevědomí a sebedůvěru, učí se, jak řešit problémy a samostatně myslet. Stavebnice LEGO DUPLO jsou vyvinuté tak, aby děti podpořily v jednotlivých vývojových fázích od batolete až po předškoláka. Například stavebnice určené dětem od dvou let nyní blikají a troubí.

 

Inspirujte se ke hře stavebnicemi od LEGO DUPLO:

 

1. Vláček s čísly

10847_lego_duplo_vlacekscisly_ilustrfoto

2. Hasičské auto

10901_lego_hasicske_auto_ilustrfoto

3. Hasičská stanice

10903_lego_hasicska_stanice_ilustrfoto

4. Policejní stanice

10902_lego_policejni_stanice_ilustrfoto

(Článek je reklamním sdělením.)

 


Datum vložení: 9.7.2019 17:19:30

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.