Rychlé vyhledávání akcí

Říčanské tajemství

Říčanské tajemství

Venkovní zážitková hra pro malé a zvídavé detektivy.

Staňte se s námi dětským detektivem a najděte ukradené šperky. Hra, která vychází z reálné události, je určená pro rodiny a skupiny dospělých s dětmi od 6 do 13 let. Mladší detektivové zvládnou hru s pomocí dospělých.

9 km dlouhá trasa vede po Říčanech a přilehlých lesích a zabere vám 5 – 6 hodin času. Dospělí se mohou zapojit do hry s dětmi, nebo si jen užít zdravý pohyb a pobyt na čerstvém vzduchu.

Hra je kompletně připravená. Stačí objednat, vytisknout pár stránek a vyrazit hrát. Materiály je možné zaslat poštou (je třeba počítat s časovou rezervou pro zaslání).

Po zakoupení hry dostanete ke stažení: dokumenty ke hře a pracovní listy s úkoly (8 stránek), přístup k pokladu, 1 poklad pro děti.

Věková kategorie:6 - 13 let s rodiči
Délka trvání akce:5 - 6 hodin

Související dokumenty:

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


alisa pena - 27.8.2019 18:24

Dobrý den, jmenuji se Alisa Pena, z Belgie, mám zvláštní důvod, proč vás kontaktuji, prosím, zde je můj e-mail, adresa (penaalisa129@gmail.com) kontaktujte mě zpět, abych vám mohl poslat své fotografie a říct vám vše o mě ,

Hello my name is Alisa Pena, From Belgium, I have a special reason of contacting you, please here is my email, address (penaalisa129@gmail.com) contact me back to enable me send you my pictures and tell you all about me Thanks,

 

Poslední aktualizace: 16.6.2018 19:39:10

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.