Rychlé vyhledávání akcí

Malá Morávka - Zábavná procházka s úkoly a tajenkou

Malá Morávka - Zábavné procházky s úkoly, luštěním a možností vyhrát hezké ceny

Malebná obec v Jeseníkách. V zimě jedno z největších lyžařských středisek na Moravě, po zbytek roku skvělý výchozí bod pro pěší i cyklo výlety nádhernou přírodou.

Co můžete očekávat?

Zakoupíte si několika stránkový pdf dokument s mapkou a praktickými informacemi a hlavně pracovní listy s doplňovačkami, křížovkami a úkoly, které budete na trase plnit. Na výlet můžete jít kdy chcete. Budete se bavit od první minuty až do cíle - úkoly jsou rozmístěny po celé trase.

Cestička je zde ve dvou provedeních -  EASY (jednodušší) a JUNIOR (s lehce těžšími otázkami). Můžete si pořídit i balíček KOMPLET, který obsahuje obě obtížnosti za zvýhodněnou cenu.
Trasa obou verzí je shodná.
Celá procházka je okruh hezkými zákoutími obce v délce 1,5 km
Schůdná po celý rok i s malými dětmi a s kočárkem (jen mezi otázkou 6 a 7 bývá v zimě dost sněhu).

Vhodné pro rodiny s dětmi, školní výlety, soustředění a školy v přírodě.

 

Věková kategorie:3 roky a více
Délka trvání akce:60 - 90 minut

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


alisa pena - 27.8.2019 17:28

Dobrý den, jmenuji se Alisa Pena, z Belgie, mám zvláštní důvod, proč vás kontaktuji, prosím, zde je můj e-mail, adresa (penaalisa129@gmail.com) kontaktujte mě zpět, abych vám mohl poslat své fotografie a říct vám vše o mě ,

Dobrý den, jmenuji se Alisa Pena, z Belgie, mám zvláštní důvod, proč vás kontaktuji, prosím, zde je můj e-mail, adresa (penaalisa129@gmail . c o m) kontaktujte mě zpět, abych vám mohl poslat své fotografie a říct vám vše o mě,

 

Poslední aktualizace: 17.5.2019 14:50:38

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.