Rychlé vyhledávání akcí

Cesta kolem světa - Pohádkový les

Cesta kolem světa - Pohádkový les

Znáte příběh Philease Fogga a jeho cesty kolem světa za 80 dní?
Jeho zkrácenou a pohádkovou verzi s mnoha úkoly a dobrodružstvím pro děti od 2 let pro vás připravila Společnost Velká dobrodružství s podporou MÚ Vlašim na neděli 25.3. 2018 od 13-16 hodin. Na kilometrové trase lesem na vás i vaše děti budou čekat postavy z celého světa s výpravnými dekoracemi a děti budou u každého z nich muset plnit úkoly. Ti starší se také pokusí uhádnout, jakou zemi představují. Dokáží malí cestovatelé nachytat ryby pro Eskymáka? Složit pizzu v Itálii nebo najít ztracený poklad na Sahaře? Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání. Trasa pohádkového lesa začíná v parku u zámku a vstupné je 70 Kč.

Více informací a možnost registrace najdete na stránkách pořádající společnosti Velká dobrodružství - www.veldo.cz nebo na FB Velká dobrodružství.

Věková kategorie:2 - 10 let s rodiči
Délka trvání akce:3 hodiny

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 20.10.2017 15:31:04

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.