Rychlé vyhledávání akcí

Cesta kolem světa - Pohádkový les

pohadkovy_les_cestakolemsveta_veldo

Znáte příběh Philease Fogga a jeho cesty kolem světa za 80 dní?
Jeho zkrácenou a pohádkovou verzi s mnoha úkoly a dobrodružstvím pro děti od 2 let pro vás připravila Společnost Velká dobrodružství a zámek Liblice 24.3. 2018 od 13-16 hodin. Na kilometrové trase parkem na vás i vaše děti budou čekat postavy z celého světa s výpravnými dekoracemi a děti budou u každého z nich muset plnit úkoly. Ti starší se také pokusí uhádnout, jakou zemi představují. Dokáží malí cestovatelé nachytat ryby pro Eskymáky? Složit pizzu v Itálii nebo najít ztracený poklad na Sahaře? Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání.

Trasa pohádkového lesa začíná u zámku a vstupné je 70 Kč. Více informací a možnost registrace najdete na stránkách pořádající společnosti Velká dobrodružství - www.veldo.cz nebo na FB Velká dobrodružství.

Věková kategorie:2 - 10 let s rodiči
Délka trvání akce:3 hodiny

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 20.10.2017 15:27:42

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.