Rychlé vyhledávání akcí

Vinobraní na hradě Loket

Ententýky


"K lidskému štěstí a k úsměvné pohodě patří prostřený stůl, víno a přátelé" je mottem 13. ročníku Vinobraní na hradě Loket, které se koná o víkendu ve dnech 5. - 6. října.
Pro vinaře zahajuje vinobraní tu nejkrásnější část práce ve vinohradu, tj. sběr hroznů, lisování, burčák. Práce končí v listopadu, některá vína jsou uskladněna ke zrání, některá projdou ochutnávkami.

Na hradě v Lokti jsme pro vás připravili k ochutnání i koupi vína od zavedených vinařů z úspěšných předchozích ročníků.

V sobotu začínáme v 10.00 hodin, končíme ve 20.00 hodin, v neděli pak od 10.00 do 17.00 hod Ochutnejte víno krásné barvy, lahodné chuti, k tomu Cimbálová muzika Morava se vám do ouška vnutí. A kdo chce více, bude tu i mandlovice! Burčákem snad nikdo nepohrdne, Stan and Tony Revival vás k tanci zvedne. To vše tu bude – perly Čech i Moravy od našich vinařů. Na zdraví!

Vážení návštěvníci, na Vinobraní v den 5.10. 2019 je zajištěna pendlová autobusová doprava od společnosti LIGNETA autobusy s.r.o. Cena této služby je zdarma. Předem děkujeme, že využijete této nabídky a pomůžete nám tak s řešením problémů s parkováním v centru města. Kapacita autobusu je maximálně 100 míst.

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 2.10.2019 23:04:20

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.