Rychlé vyhledávání akcí

Velikonoce na zámku Stekník

Ententýky


Můžete navštívit také hlavní prohlídkový okruh s výstavou hraček a historických kočárků z konce 19. století a poč. 20. století.

O Velikonocích nabídne zámek svým návštěvníkům prohlídku terasovitých zahrad s programem pro naše nejmenší návštěvníky, stezku s názvem Hledání velikonočního zajíčka v zámeckých zahradách. Děti hledají pomocí barevných fáborků malovaná vajíčka, na kterých jsou ukrytá slova z tajenky, na konci stezky pak naleznou ukrytého zajíčka a vyzvednou si drobnou sladkou odměnu v pokladně zámku. Kartičky s předtištěnou tajenkou k vyzvednutí v pokladně. 


Kdy: na Velký pátek 19. dubna, o víkendu 20. a 21. dubna a také o Velikonočním pondělí 22. dubna 2019.
 

Můžete navštívit také hlavní prohlídkový okruh s výstavou hraček a historických kočárků z konce 19. století a poč. 20. století.  Cena dle ceníku na rok 2019

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 3.4.2019 9:34:38

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.