Rychlé vyhledávání akcí

Velikonoce na hradě Kašperk

Velikonoce na hradě Kašperk

Hrad Kašperk bude otevřen od 19. do 22. dubna. Navštívit můžete komentovanou prohlídku okruhu Život na hradě, v hradním občerstvení můžete ochutnat točené velikonoční zelené pivo ze Strakonic.

Během velikonočního víkendu 20. a 21. dubna je připravena nová divadelní hra hradního divadelního ochotnického souboru Pachmajr s názvem Posel z ráje.

Děti se mohou vydat na dobrodružnou interaktivní výpravu, kde se budou mj. učit základům šermu, tance a střelby z luku (na výpravu doporučujeme rezervaci na info@kasperk.cz). Na nádvoří hradu budou připraveny různé aktivity jako např. ražba mincí, skriptorium, výroba pečetí nebo ochutnávka velikonočních specialit.

Velikonoční atmosféru na hradním nádvoří dotvoří ovečka s jehňátkem a občerstvení s regionálními velikonočními pochutinami.
 

Věková kategorie:pro celou rodinu

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 20.4.2019 10:25:47

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.