Rychlé vyhledávání akcí

Popletená historie aneb jak to bylo doopravdy?

Ententýky


Chcete zažít prohlídku zámku v netradiční atmosféře? Na zámku v Benešově nad Ploučnicí je to možné. Při prohlídce potkáte zámecké pány, pohádkové postavy a mnohé další. Divadelní prohlídka je zaměřena na dětské návštěvníky.
Ten, kdo zavítá na zámek v Benešově nad Ploučnicí, bude mít možnost zhlédnout zámek v čase jeho největšího rozkvětu, kde nebudou chybět princezny, rytíři, ale například ani vodník či jiné pohádkové bytosti. Návštěvníkům prohlídka i trochu poplete hlavu s historií. Noční prohlídky nesoucí název „Popletená historie aneb jak to bylo doopravdy???“ se uskuteční hned v několika termínech, a to: 30. června, 14. a 28. července a 11. srpna. Posledním termínem bude 25. srpen, kdy noční prohlídka zámku proběhne v rámci celorepublikového projektu Hradozámecká noc.

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 2.7.2018 22:25:18

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.