Rychlé vyhledávání akcí

Neposlušná kůzlátka

Ententýky


Pohádka.

Zveme vás, a hlavně Vaše malé ratolesti, na loutkové představení Neposlušná kůzlátka, které se uskuteční v neděli, 18. srpna 2019, od 15:00 hod. v prostředí zámecké Jízdárny.

V podání souboru Buchty a loutky, které svým neobvyklým způsobem tvorby vytvářejí unikátní divadelní poetiku. Klasické tituly i vlastní autorskou tvorbu zpracovávají s nadhledem a nezaměnitelným humorem, s osobitým důrazem na výtvarnou stránku, komponovanou hudbu a živou zvukovou stopu /kombinace starých i nových loutek, harampádí, hraček a nejnovějších technologií/. 

Od dob svého vzniku, kdy Buchty a loutky rozvířily vody českého loutkového divadla svými dnes již kultovními inscenacemi, jednoznačně patří k divadelní špičce nejen v Čechách, ale i za hranicemi.

Ach, ta neposlušná kůzlátka! 
Zlobí a vyvádějí, až je sežere vlk. Ale hodná maminka koza je dokáže vysvobodit z vlčího břicha, neposluchy milované... 
A vlk? Ten se utopil! 
Mééé, mééé, přijďte se podívat! 

Pohádka o zlobení je určena pro děti od 3 let.

Vstupenky bude možné zakoupit na pokladně zámku.

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 7.8.2019 12:19:51

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.