Rychlé vyhledávání akcí

Do pohádek čaroděje Archibalda I.

zamekstarehradycarodejnice-kotrmelinailustrfoto

Každý den po celý rok můžete v pohádkových okruzích – Zámecké tajemné sklepení, Hradní pohádková půda a Hrad a zámek s Dračí královskou komnatou – čarovat s živými pohádkovými bytostmi – princeznami, vodnicemi, čerticemi, čaroději a čarodějnicemi a jejich tři sta padesáti pohádkovými kamarády.  Zažijete MNOHO POHÁDKOVÉ ZÁBAVY – soutěže, hry a překvapení pro děti i dospělé - každý den po celý rok.  

Věková kategorie:věková kategorie neuvedena
Akce se koná:
17.11.18 - 31.12.18 Hrad a zámek Staré Hrady - Staré Hrady, Královéhradecký kraj
Cena:

na prohlídkový okruh:
dospělí 115,- Kč
důchodci, studenti, mládež 85,- Kč
děti 65,- Kč
Na okruh Hrad a zámek děti do 6 let v doprovodu dospělých zdarma, na pohádkové okruhy do 2 let zdarma, foto a kamera zdarma.

Popis: Otevřeno: LEDEN, ÚNOR, BŘEZEN, DUBEN soboty, neděle, svátky, prázdniny, (jarní prázdniny všechny termíny - středa až neděle) 10:00 - 17:00 KVĚTEN, ČERVEN denně 09:30 - 17:00 ČERVENEC, SRPEN denně 9:

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 14.11.2018 10:27:24

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.